Boek hier jouw gratis en vrijblijvende doorbraaksessie

Je hebt zin om met je zielsmissie aan de slag te gaan en mijn zielsmissietraining te volgen, maar je twijfelt nog of dit nu echt iets voor jou is of je hebt nog vragen die je graag met me wil doornemen. 

 

Gedurende  een halfuurtje tot 3 kwartier neem ik de tijd om naar jou te luisteren, je vragen te beantwoorden, je situatie te bekijken, je verlangen, je grootste blokkade, je twijfels of angsten te detecteren die je weerhouden om met je zielsmissie van start te gaan of daarin verder door te breken als je al wel actief bent met je missie.

 

We bekijken samen wat nodig is om een juiste volgende stap te zetten en te zien wat je hierin nodig heb.

 

WELKOM

 

Vind je toevallig geen moment in de nabije toekomst dat voor je past?

Stuur me dan een mail (peter@aykohuis.be) en vermeld ook even je gsm-nummer, dan bel ik je op om een moment vast te leggen  Er zijn zeker nog extra momenten maar die staan niet online.